Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Декор-Кераміка |
| Тип тарілки | Для пасти |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Кераміка |
| Діаметр | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Висота | 6 мм |
| Колір | Зелений |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Об`єм | 250 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
застиглу лаву, створюючи гру світла й тіні на поверхні. Завдяки глибокій формі вона ідеально підходить для подачі пасти, різотто, салатів чи інших страв, які потребують акцентної подачі.
Вона не просто слугує посудом, а стає частиною сервірування, яка підкреслює красу кожної страви
Орієнтовні заміри:
Вага 830грам
Обʼєм 250мл
Висота зовні 6см
Висота всередині 5см
діаметр орієнтовно 25 см
низ 9 см
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴











